Warunki zakupu kota

Osoby zainteresowane zakupem kociaka mają możliwość wcześniejszej rezerwacji potwierdzonej wpłatą zadatku w wysokości 500 zł (1500 zł za kotka do hodowli). Rezerwacje przyjmujemy dopiero po ukończeniu przez kociaka 4 tygodnia życia. Więcej szczegółów można uzyskać kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo.

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży zarezerwowanego kota. W takim wypadku zwrócimy wpłaconą kwotę w całości.

Cena kociaka „na kolanka” jest ustalana indywidualnie, niemniej jednak osoba zainteresowana zakupem kotka bengalskiego musi się liczyć z wydatkiem w granicach 3.500 – 5000 zł.

Istnieje możliwość zakupu kota z prawami hodowlanymi, jednak sprzedajemy koty niekastrowane wyłącznie do zarejestrowanych hodowli należących do WCC (FIFe, WCF, TICA i in.). Koszt zakupu kota do hodowli to kwota około 10.000-15.000 zł.

Kocięta mogą pojechać do nowego domu najwcześniej po ukończeniu 14-tego tygodnia życia. W tym wieku kocięta samodzielnie jedzą, korzystają z kuwety i znają zasady dobrego kociego zachowania. Kociątko opuszczające naszą hodowlę jest zdrowe, odrobaczone, posiada niezbędne szczepienia i badania. Ponadto kocięta mają wszczepione mikrochipy zarejestrowane w Ogólnopolskim Rejestrze Zwierząt. Nowy właściciel odbierając kociątko otrzymuje książeczkę zdrowia z potwierdzeniem szczepień i badań oraz pięciopokoleniowy rodowód. Za dodatkową opłatą kociak może otrzymać również paszport.

Szczegółowe warunki zakupu kota dokładnie określa umowa kupna-sprzedaży.

Kto posiada kota,
nie musi obawiać się
samotności.

Koty stały się częścią naszego życia. Oddajemy im nasze serca i czas. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań aby nasze kotki był zadbane, zdrowe, szczęśliwe, towarzyskie, przyzwyczajone do ludzi, chętne do zabawy i pieszczot. Zależy nam więc aby kocięta z naszej hodowli trafiały do domów osób, które otoczą je właściwą opieką i pokochają tak jak my. Dlatego prosimy, by zakup kociątka z naszej hodowli był decyzją przemyślaną i odpowiedzialną.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu osobistego, będzie można poznać nasze kotki, dowiedzieć się więcej zarówno o kotach, jak i o naszej hodowli, co z pewnością ułatwi podjęcie właściwej decyzji.